Çocuğunuzun Eserlerini Düzenleme ve Sergileme

Çocuğunuzun eserlerini düzenleme ve sergileme, çocuğunuzun eserleri buzdolabını doldurmaya başladığında, çocuğunuzun resimlerini sergilemesi için daha iyi bir görüntüleme sistemi zamanı gelmiştir.

Her gün çok fazla sanat çalışması yaptığında, hepsini nereye koyacağınızı bulmak çok zor olabilir. Yapmanız gereken ilk şey, sanat eseri için bir  “alan” oluşturmaktır. Oluşturacağınız alan çocuğun kolaylıkla ulaşabileceği ve gözünüzü rahatsız etmeyecek bir yer olmalı. Mutfakta bir duvar veya çocuğun odasında bir duvar olabilir. Bir “alan” yaratmak, her şeyin dağınık görünmesini engelleyecektir.

Çerçeve

Resmin çerçevelenmesi ona bir önem duygusu verir ve aynı zamanda çok temiz görünür. Çocuğunuzun çerçevelemek için sadece en sevdiği parçaları seçmesine izin verin ve ardından her ay takas edin. Favori çerçevelerimden biri de depolama alanı olarak kullanılıyor. Dinamik sanat Çerçeve teknikte 50 diğer parçaları depolamak için açılır. Sanat eserinde bir değişime hazır olduğunuzda, sadece açın ve yenisini üste koyun. Şeffaf akrilik çerçeveler de harikadır çünkü çerçeveyi aşağı çekmek zorunda kalmadan resimleri kolayca içeri ve dışarı kaydırabilirsiniz.

Asabilirsiniz

Perde çubukları ayarlayın ve resmi kullanarak klipleri asın. Alanınız daha darsa, bir uzun bir veya birden fazla satır ayarlayabilirsiniz. Daha da ucuz bir seçenek, her şeyi asmak için çamaşır askısı ve çamaşır mandalı kullanmaktır.

Manyetik Pano

Manyetik pano kullanarak duvarda büyük bir kare panoyla özel bir sanat alanı oluşturun. Mıknatıslarla eserlerini sergileyebilirsiniz.

Veya Mantar Pano

Dijital Kitap Yapın

Çocuklarınızın eve getirdiği her şeyi kurtarmak zor. En iyisini kurtarın ve her şeyi çöpe atarken üzülmeyin. Resmi bilgisayarınıza tarayın veya her birinin dijital bir resmini çekin. Görüntüleri instagram  gibi bir fotoğraf sitesine yükleyin ve tüm hatıraları korumak için kitap oluşturun.

Çocuğunuzun Eserlerini Düzenleme ve Sergileme

Daha fazla Düzenleme Fikirleri için tıklayınız

Leave a Comment