Küçük Dokunuşlarla Mutfağınızda Büyük Değişiklikler

Bazı mutfaklar çok sıkıcı bir görüntüye sahip olabilirler. Küçük dokunuşlarla dekorasyonu iyi bir görünüme getirebilirsiniz. Bunun için haftalar süren bir tadilata mecbur değilsiniz. İnternet bunun için iyi fikirlerle ve ürünlerle doludur. İyi bir inceleme sonrası, şık ve eğlenceli bir mutfak için size bir kaç fikir derledik. İyi okumalar 😉

 

 hardoor

Tel sepetleri dekorun bir parçası olarak kullanabilirsiniz.

Güzel bir vintage görünümün yanı sıra, tel saklama kapasitesi de, içinde neler olduğunu görmenizi ve yiyeceklerinizi dekorun bir parçası haline getirmenizi sağlamasıdır. Mutfağınızdaki düz bir duvara birkaç tel sepet asmayı deneyin ve bunları renkli ürünlerle doldurun: biber, domates, kabak gibi…

 

james knowler

Hem çekicilik hem de karakter eklemek için siyah-beyaz dengesini uygulayın.

Küçük miktarlarda siyah ayrıntılar ile büyük beyaz alanları ortaya çıkarmak zamansız ve şık bir dekorasyon hilesidir. Alanı doğal ahşapla ısıtın ve hatasız bir kombinasyon elde edin.

 

steve tsai

Duvarlarınızı işlevsel hale getirin.

Mutfak duvarları genellikle çok azdır. Bu dekorasyon hilesi mutfağınıza derinlik ve özellik katmak için harika bir yoldur. İstediğiniz herhangi bir rengin kara tahta formatında, bir duvarı vurgulayacak şekilde boyayın (siyah tek seçenek değildir) ve ailenin haftalık yemek planlaması ve market listesini yazmasına izin verin.

 

vertebrae mimarisi

Daha az şey daha çok alan.

Küçük bir mutfağınız varsa istenmeyen görsel hacim katan süslü dekor elemanları ile süslemek yerine,  daha basit zemin üzerinde görsel olarak çok fazla yer kaplamayan, basit çizgilerle dekore edebilirsiniz.

 

Mutfağınıza galeri benzeri bir his verin.

Mutfağınızın bir duvarını galeri benzeri bir his yaratmak için dekoratif tabaklar veya renkli bir resim koleksiyonu ile dekore ederek ufak dokunuşlarla farklı bir mutfak tasarlayabilirsiniz.

 

Küçük Dokunuşlarla Mutfağınızda Büyük Değişiklikler

Daha fazla Dekorasyon Fikirleri için tıklayınız

Leave a Comment