Modern ve Şık Genç Erkek Odası Tasarımları

Genç bir erkeğin yatak odasını tasarlamak oldukça zor bir iştir, çünkü odayı işlevsel ve şık hale getirmek için gençleri memnun etmek kolay değildir. Hangi stilin olacağına karar vermelisiniz. Daha sonra modern, endüstriyel, minimalistleri deneyin ve sadece genç gibi görünmesini sağlamak için parlak ve neon dokunuşlar ekleyin. Şık bir yatak seçin ve bazı renkli yatak örtüleri ile örtün, verimli depolama fikirleri oluşturun – yatağın altında, pencerenin altında, yüzer raflar yapın. Herhangi bir genç odası için , çocuğunuzun zevklerini ve hobilerini ifade etmek ve yansıtmak harika bir fikirdir. Bu yüzden sörf tahtası , spor topları, spor kıyafetleri veya ödüller, müzik aletleri vb. Sizinle paylaştığımız havalı fikirlerden ilham alabilirsiniz 🙂

Şık bir vurgu  yapmak için duvarı ahşap ve koyu renklerle tasarlayabilirsiniz.

 

 

Aldığı ödülleri duvarda farklı bir şekilde sergileyebilirsiniz.

 

Neon ya da işaretlerle favori kelimelerini ya da farklı cümlelerle basit işaretler bile, her çocuğun odasının duvarlarında görmek isteyeceği şeylerden biridir.

 

Gençlerin bir çok hobisi var ama en çok tavan yapmış hobisini dekorda onlar için kullanmak mükemmel olabilir.

 

 

Sahte tuğla panel duvar, endüstriyel borulara eklenmiş kafes şeklindeki ışıklarla şık ve endüstriyel görünümlü bir oda tasarlayabilirsiniz.

 

 

İki erkek çocuğunuz aynı odayı kullanmak zorundaysa bu odanın tasarımı zor değildir. Sadece onlar için aynı yatakları almayı unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

Müzik esinli tema her zaman  genç odaları için modası geçmeyen bir tasarımdır. Ayrıca karanlık tonlar da bu yaşta iyi çalışır.

 

Erkeklerin çoğu sporu seviyor, bu yüzden her yaş uygun tema.

 

 

Bir genç odası gerçekten çok küçük olduğunda, bu, alanı kullanmanız için ne kadar etkili olmanız gerektiğini gösteren harika bir örnektir. Çok sayıda çekmeceli bir platform yatak da çatı odalarında kullanılabilir.

 

rustik dekor

Rustik ahşap kabinler ve asma ampullerle bu harika endüstriyel dokunuşu yatak odasının dekorunda kullanılabilir.

raflı dekor

Erkekler dolapları sevmez, bu yüzden bir elbise askısı, kumaşlarını düzenlemelerine yardımcı olacak en iyi çözümdür.

 

Eğer yeterince büyük ve harika bir tadı varsa orta yüzyıl tarzı bir genç odası için ideal olabilir.

 

rustik dekor

Rustik ve klasik dekor detayları bu müzik esintili alan için idealdir. Arkadaşlarla bir öğleden sonra geçirmek ve gitar çalmak için harika bir yer.

 

 

Bir genç için boş bir odanız yoksa, onun yaşam alanını nasıl düzenleyebileceğiniz budur.

 

 

 

turuncu boya

Cesur bir renkle duvarın üzerine birkaç etiket ekleyin. Gençler yetişkinlere benzemez, canlı renkleri takdir ederler.

geometrik dekor

Geometrik dekor her zaman popülerdir, bu yüzden küçük bir adamın odasında gerçekten ilginç bir vurgu duvarı oluşturmak için resimdeki gibi görebilirsiniz.

 

 

loft

Loft benzeri oda tasarımları, genç erkekler için mükemmel, modern ve şık görünüyor. Bu çağdaki her çocuk böyle olmak ister.

genç odası

Çekmeceli bir çalışma masası, bazı açık raflar, bir dolap ve yatağın altındaki bazı çekmeceler gerçekten önemlidir.

 

 

Bir ahşap parça, spor fotoğrafları, imzalı hokey sopası ve diğer harika şeylerin haritası herhangi bir vurgulu duvarın harika görünmesini sağlar.

 

 

Modern ve Şık Genç Erkek Odası Tasarımları

Daha fazla Dekorasyon Fikirleri için tıklayınız

Leave a Comment