Tığ İşi Yastıklar

Tığ işi inanılmaz rahatlatıcı bir sanattır. Tığ tekniğini kullanarak yapabileceğiniz şeylerin çeşitliliği gerçekten etkileyici ve bu çok yönlülüğün yanı sıra, herhangi bir ortamı daha çekici  hale getirebilir.

Dinlenmek, evinizi dekore etmek,  hediye vermek veya ayın sonunda ekstra para kazanmak için iyi bir fikirdir . Bunu zaten biliyor ve bir hobi olarak tığ işi yapıyorsanız, öğrenmek, yapmak ve yeniden keşfetmeniz için adım adım güzel tığ videolarına göz atın.

Tığ işi hakkında hiçbir şey bilmeyen ancak bu yeni hobiye başlamak isteyenler için, tığın temel noktalarını adım adım anlatıyor ve daha sonra aşağıdaki yastıklara (ve istediğiniz başka bir şeye!) Giriş yapan bu videoyu çalıştırın.

Merkezi Çiçek ile Yastık
Bu ilk modelde sadece bir renk kullanılmış, bu da tığ tekniğine çok aşina olmayanların daha kolay yapmasını sağlıyor. Sonuç güzel ve adım adım basit, sadece öğrenmeye sabır göster.

 

Narin Tığ İşi Yastık
Bu yastık süper romantik ve narin. Boşlukları ve yüksek noktaları bir araya getiren modelin yapılması basittir. Ayrıca, modelin ayrıntılarına giren renkleri değiştirerek minderi beğeninize göre uyarlayabilirsiniz.

İğneli Tığ Maxi Yastık
Bu tığ işi sanatına başlayan veya farklı ve pratik bir yastık isteyen herkes için harika bir fikir. Maxi tekniği, daha kalın dikişlerle sonuçlanır, yastığı bitirmek için daha hızlıdır. Kullanılan iplik, dikişleri dolduran örgüdür. Ve en çok merak edilen: noktalar sadece parmakları kullanarak yapılır, bu da süreci kolaylaştırır ve daha da el yapımıdır, çünkü bu sadece elinizle yaratılmış bir iştir!

Annanas Noktası Minderi
Ananas noktası küçük zincirler, ışık ve (nedeniyle dört yüksek noktaları olan bir hile) patlamış noktalarının kombinasyonu sonucudur. zahmetli görünse de, noktaları sayma sadece dikkat alır ve noktanın her tür konumunu ayarlamak. Sonunda, bu minder güzelliğine şaşıracaksınız!

 

Size ilham vermek için daha fazla tığ işi yastık modelleri
Son olarak, tığ işine başlamadan önce fikir ve ilham, farklı renkler, modellerle daha fazla tığ işi yastığı görün:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tığ İşi Yastıklar

Daha fazla Örgü, Dikiş, Nakış Fikirleri için tıklayınız

Leave a Comment